DELL SRV PowerEdge R6515 | 8x2.5' | AMD 7282 | 1x16GB | 1x480GB SSD | H730P | 3Yr NBD
BAZAR!!! POŠKODENÁ KRABICA!!!
| Podvozok | Podvozok 8 x 2.5" Hot |
| Procesor | AMD EPYC 7282 16 jadier (64M Cache, 2,8 GHz až 3.2 GHz) DDR4-3200 |
| Pamäť | 16GB (1x16GB) 3200MT/s RDIMM Dual Rank |
| Pevný disk | 1x 480GB SATA SSD 2.5" |
| Grafika | nie Grafika |
| Regálové koľajnice | Koľajnice bez ramena |
| Stúpačka | Konfigurácia stojana 2, 2x16 LP |
| Riešenie AIO | Rámček |
| Optická jednotka | Žiadna optická jednotka |
| NIC | Zabudovaný Broadcom 5720 Dual Port 2x 1Gb LOM |
| Úroveň nájazdu | Nekonfigurovaný nájazd |
| Ovládač | PERC H730P |
| DRAC | iDRAC9 Enterprise 15G |
| Napájanie | Jeden napájací zdroj so zástrčkou za prevádzky (1+0),550 W |
| Kábel | Napájací kábel do stojana 2M (C13/C14 10A) |
| Operačný systém | Žiadny operačný systém |
| Služba | 3Y Basic Onsite |
.
