Kensington MicroSaver Security Cable Lock from Lenovo
| Part number | 57Y4303 |
| Ship Group | Lenovo Security Cable Lock Two cable lock keys Setup Poster |
| Depth Metric | 150 |
| Depth | 150mm |
| Depth Metric Units | mm |
| Depth (US) | 5.91in |
| Height Metric | 170 |
| Height | 170mm |
| Height Metric Units | mm |
| Height (US) | 6.69in |
| Weight US | 0.30 |
| Weight US Units | lbs |
| Weight Metric | 0.13 |
| Weight Metric Units | Kg |
| Width Metric | 320 |
| Width | 320mm |
| Width Metric Units | mm |
| Width (US) | 12.60in |
| Warranty Period | -- |
| Warranty Type | Limited Warranty |
