oLYNX Office i5-11400 8GB 480G SSD DVD±RW W11P
| Technické parametre | |
| Operačný systém | Windows 11 Professional |
| Zdroj | 350W |
| Veľkosť skrine | Mikro veža |
| Základná doska | H510 |
| Model procesora | Intel Core i5-11400 |
| Frekvencia procesora | 2.6GHz |
| Kapacita SSD | 480GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 8GB |
| Počet slotov RAM | 2 |
| Počet vybavených slotov | 1 |
| Výstupy | |
| USB2 | 6 |
| USB3 | 4 |
| Grafika | 1xDVI-D, 1xHDMI, 1xDisplayPort |
| Prečítajte si viac | LAN , PS/2 , náhlavná súprava , mikrofón |
| Optická mechanika | Áno |
Záruka
S novou súpravou LYNX získate aj nadštandardnú záruku predĺženú na 3 roky. Na naše zostavy poskytujeme záruku a na všetky chyby, ktoré ste nezavinili vy a ktoré sa objavia počas prvých 3 rokov, sa vzťahuje záruka. Predĺžená záruka nie je spoplatnená. Servis vám môže poskytnúť viac ako 100 našich servisných stredísk alebo môžete o servis požiadať svojho predajcu. Opravy sú zvyčajne dokončené do 5 pracovných dní.
.
