oLYNX Office i5-10400 8GB 480G SSD DVD±RW W10P
| Technické parametre | |
| Operačný systém | Windows 10 Professional |
| Zdroj | 200W |
| Veľkosť puzdra | Mikro veža |
| Základná doska | H410 |
| Model procesora | Intel Core i5-10400 |
| Frekvencia procesora | 2.9GHz |
| Model grafickej karty | integrovaná stránka |
| Kapacita SSD | 480 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 8 GB |
| Počet slotov RAM | 2 |
| Počet slotov | 1 |
| Výstupy | |
| USB2 | 6 |
| USB3 | 4 |
| Grafika | 1xDVI-D, 1xHDMI, 1xD-Sub |
| Iné | LAN , PS/2 , slúchadlá , mikrofón |
| Optická jednotka | Áno |
Záruka
S novou súpravou LYNX získate aj nadštandardnú záruku predĺženú na 3 roky. Na naše zostavy poskytujeme záruku a na všetky chyby, ktoré ste nezavinili vy a ktoré sa objavia počas prvých 3 rokov, sa vzťahuje záruka. Predĺžená záruka nie je spoplatnená. Servis vám môže poskytnúť viac ako 100 našich servisných stredísk alebo môžete o servis požiadať svojho predajcu. Opravy sú zvyčajne dokončené do 5 pracovných dní.
.
