oLYNX Easy i5-10400 8G 480G SSD DVD±RW bez OS
| Technické parametre | |
| Operačný systém | bez operačného systému |
| Zdroj | 200W |
| Veľkosť puzdra | Mikro veža |
| Základná doska | H410 |
| Model procesora | INTEL Core i5-10400 |
| Frekvencia procesora | 2.9GHz |
| Kapacita SSD | 480 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 8 GB |
| Počet slotov RAM | 2 |
| Počet slotov | 1 |
| Výstupy | |
| USB2 | 6 |
| USB3 | 3 |
| Grafika | 1xHDMI, 1xD-Sub, 1xDVI-D |
| Iné | LAN , PS/2 , slúchadlá , mikrofón |
| Optická jednotka | Áno |
.
