oLYNX Easy Athlon 3000G 8G 480G SSD DVD±RW W11 HOME
| Technické parametre | |
| Operačný systém | Windows 11 Home |
| Zdroj | 200W |
| Veľkosť puzdra | Mikro veža |
| Základná doska | A320 |
| Model procesora | AMD Athlon 3000G |
| Frekvencia procesora | 3.5GHz |
| Kapacita SSD | 480 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 8 GB |
| Počet slotov RAM | 2 |
| Počet slotov | 1 |
| Výstupy | |
| USB2 | 4 |
| USB3 | 5 |
| Grafika | 1xHDMI, 1xD-Sub |
| Iné | LAN , PS/2 , slúchadlá , mikrofón |
| Optická jednotka | Áno |
.
