LYNX Challenger i5 10400F 16GB 1TB SSD GTX1650 4G W11 Home
| Technické parametre | |
| Operačný systém | Windows 11 Home |
| Zdroj | 450W |
| Veľkosť puzdra | Midi-Tower |
| Základná doska | H510 |
| Model procesora | Intel i5 10400F |
| Frekvencia procesora | 2.9GHz |
| Model grafickej karty | NVIDIA GTX 1650 4GB |
| Kapacita SSD | 1 TB |
| Kapacita HDD | nie je k dispozícii |
| Veľkosť pamäte RAM | 16 GB |
| Počet slotov RAM | 2 |
| Počet slotov | 2 |
| Výstupy | |
| USB2 | 4 |
| USB3 | 4 |
| Grafika | 1xHDMI, 1xDP,1xDVI |
| Viac na | LAN , PS/2 , slúchadlá , mikrofón |
| Optická jednotka | Žiadny pohon |
Záruka
S novou súpravou LYNX získate aj nadštandardnú záruku predĺženú na 3 roky. Na naše zostavy poskytujeme záruku a na všetky chyby, ktoré ste nezavinili vy a ktoré sa objavia počas prvých 3 rokov, sa vzťahuje záruka. Predĺžená záruka nie je spoplatnená. Servis vám môže poskytnúť viac ako 100 našich servisných stredísk alebo môžete o servis požiadať svojho predajcu. Opravy sú zvyčajne dokončené do 5 pracovných dní..
