LENOVO PC V55t Gen2 Tower - Ryzen3 5300G,4GB,1TBHDD,DVD,HDMI,VGA,WiFi,BT,kl.+mys,bezOS,3r na mieste
Produkt: V55t Gen2 Tower
Číslo dielu: 11RR0038CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 3 5300G (4C/8T, 4.0 / 4.2 GHz, 2 MB L2 / 8 MB L3) |
| Grafická karta | Integrovaná grafika AMD Radeon |
| Čipová súprava | Platforma AMD SoC |
| Pamäť | 1x 4GB UDIMM DDR4-3200 |
| Pamäťové sloty | 2x slot DDR4 UDIMM, kompatibilný s dvoma kanálmi |
| Max. Pamäť | Až 64 GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 1 TB HDD 7200 otáčok za minútu 3.5" |
| Pamäť Optane | Nie |
| Podporované úložisko | Až 2 disky, 1x 3.5" HDD + 1x M.2 SSD - 3.5" HDD do 2 TB - M.2 SSD disky s kapacitou až 1 TB |
| Čítačka kariet | čítačka kariet 3 v 1 |
| Optická jednotka | 9.0mm DVD±RW |
| Zvukový čip | Zvuk s vysokým rozlíšením (HD), kodek Realtek ALC222 |
| Reproduktory | 2Wx1 |
| Napájanie | 180W 85% napájací adaptér |
| DIZAJN | |
| Klávesnica | Klávesnica USB Calliope, čierna, CZ/SK |
| Myš | Myš USB Calliope, čierna |
| Rozširujúce sloty | -1x PCIe 3.0 x16 -1x PCIe 3.0 x1 -2x M.2 sloty (1x pre WLAN, 1x pre SSD) |
| Farba | Čierna/strieborná |
| Systémový ventilátor | Nie |
| Podstavec | Bez základne |
| Dizajn | Veža (13.6L) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 145 x 278 x 340 mm (5.7 x 10.94 x 13.39 palcov) |
| Hmotnosť | 4.8 kg (10.6 libier) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrované 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | RTL8822CE 11ac, 2x2 + BT5.0 |
| Predné porty | - 2x USB 3.2 Gen 2 - 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3.5mm) - 1x mikrofón (3.5 mm) - 2x USB 3.2. generácia 1 |
| Voliteľné predné porty | 1x čítačka kariet |
| Zadné porty | - 1x VGA - 1x HDMI 2.0 - 4x USB 2.0 - 1x line-in (3.5mm) - 1x Ethernet (RJ-45) |
| Voliteľné zadné porty | Nie |
| Kábel monitora | Nie |
| BEZPEČNOSŤ A SÚKROMIE | |
| Bezpečnostný čip | Firmvér TPM 2.0 integrovaný v čipovej sade |
| Čítačka odtlačkov prstov | Bez čítačky odtlačkov prstov |
| Fyzický zámok | - Bezpečnostný slot Kensington - Zámková slučka |
| Inteligentná spona na kábel | Nie |
| Spínač narušenia podvozku | Spínač narušenia podvozku |
| Ovládateľnosť | |
| Ovládanie systému | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1 rok na mieste |
| Zahrnutá aktualizácia | 3Y Onsite upgrade z 1Y Onsite (5WS0D80967) |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | - TCO - v súlade s RoHS - WEEE - REACH |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Nie |
.
