LENOVO PC V50a-22IMB AiO - i3-10100T,21.5" IPS FHD touch,8GB,256SSD,HDMI,Int. Graphics,DVD,Cam,Black,W10H,1Y Onsite
Produkt: IdeaCentre V50a-22IMB AIO
Part Number: 11FNA0DLCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i3-10100T (3.0/3.8GHz 4C/8 vlakien) |
| Grafická Karta | Integrate Intel UHD Graphics |
| Pameť | 8GB DIMM DDR4 |
| Úložisko | 256GB SSD (M.2 2242 PCIe NVMe) |
| Čitačka Karet | 3v1 |
| Optická Mechanika | 9.0mm DVD±RW |
| Reproduktory | 2x3W |
| Kamera | 1080p |
| DESIGN | |
| Displej | 21.5" FHD (1920x1080) IPS touch |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 490 x 220 x 420 |
| Hmotnost | 6.2kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| WLAN + Bluetooth | BT 5.0 |
| Standartné porty | USB 3.1 Type C Gen 1: 1x USB 3.1 Gen 1: 1x HDMI in: 1x HDMI out: 1x RJ-45: 1x USB 2.0: 2x 3.5mm combo-jack: 1x čtečka paměťových karet |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1Y on-site |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |

