LENOVO PC ThinkCentre M90s SFF - i9-10900,16GB,512SSD,DP,8xUSB,USB-C,DVD,W10P,3r prem.na mieste
Produkt: ThinkCentre M90s
Číslo dielu: 11D1003QCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i9-10900 (10C/20T, 2.8 / 5.2GHz, 20MB) |
| Grafická karta | Integrovaná grafika Intel UHD Graphics 630 |
| Čipová súprava | Čipová súprava Intel Q470 |
| Pamäť | 1x 16 GB UDIMM DDR4-2666 |
| Pamäťové sloty | 4x sloty DDR4 DIMM, kompatibilné s dvoma kanálmi |
| Max. Pamäť | Až 128 GB DDR4-2933 |
| Úložisko | 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe Opal |
| Podporované úložisko | Až 4x disk, 1x 2.5"/3.5" HDD + 1x 2.5" HDD + 2x M.2 SSD - 2.5" pevný disk s kapacitou až 1 TB - 3.5" pevný disk s kapacitou až 2 TB - M.2 SSD disky, každý s kapacitou až 2 TB - Voliteľná pamäť Intel Optane, M.2 |
| Čítačka kariet | čítačka kariet 3 v 1 |
| Optická mechanika | DVD±RW |
| Zvukový čip | Zvuk s vysokým rozlíšením (HD), kodek Realtek ALC623-CG |
| Reproduktory | 1Wx1 |
| Napájanie | 380W 92% |
| DIZAJN | |
| Klávesnica | Tradičná klávesnica USB, čierna, CZ/SK |
| Myš | Myš USB Calliope, čierna |
| Prístup k prednému HDD | Nie |
| Voliteľná pozícia | Voliteľné 2.5" pozícia |
| Rozširujúce sloty | 3x M.2 sloty (jeden pre WLAN, dva pre SSD) 1x slepý slot, iba držiak pre voliteľné rozšírenie portov 1x PCIe 3.0 x1, nízkoprofilový (dĺžka < 155 mm, výška < 68 mm) 1x PCIe 3.0 x16, nízkoprofilový (dĺžka < 155 mm, výška < 68 mm) 1x PCIe 3.0 x4, nízkoprofilové (dĺžka < 155 mm, výška < 68 mm) |
| Farba | Čierna |
| Základňa | Nie |
| Rukoväť na prenášanie | Nie |
| Prachový filter | Nie |
| Dizajn | SFF (8.2L) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 93 x 298 x 340 mm (3.6 x 11.7 x 13.4 palce) |
| Hmotnosť | 5.3 kg (11.7 libier) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrované 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Nie |
| Predné porty | 1x USB-C 3.2 Gen 1 1x mikrofón (3.5 mm) 2x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3.5 mm) |
| Voliteľné predné porty (nakonfigurované) | 1x čítačka kariet |
| Zadné porty | 1x sériový (9-pinový) 4x USB 3.2 Gen 1 1x linkový výstup (3.5 mm) 2x DisplayPort 1x Ethernet (RJ-45) |
| Voliteľné zadné porty (nakonfigurované) | Nie |
| Kábel monitora | Nie |
| BEZPEČNOSŤ A SÚKROMIE | |
| Bezpečnostný čip | Diskrétny TPM 2.0, certifikované TCG |
| Čítačka odtlačkov prstov | Bez čítačky odtlačkov prstov |
| Fyzický zámok | Inteligentná spona na káble Kensington Security Slot pre visiaci zámok |
| Káblový zámok Kensington | Nie |
| Inteligentná spona na kábel | Inteligentná spona na kábel |
| Podvozok E-Lock | Nie |
| Spínač narušenia podvozku | Spínač narušenia podvozku |
| Ovládateľnosť | |
| Ovládanie systému | Intel vPro, DASH |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3 roky na pracovisku |
| Vrátane aktualizácie | aktualizácia podpory 3Y Premier z 3Y Onsite (5WS0V07841) |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | EPEAT Silver ENERGY STAR 8.0 TCO Certifikované 8.0 ErP Lot 3 Zhoda s RoHS |
| Testy Mil-Spec | Vojenské testy MIL-STD-810H - úspešné |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, EN/SK/ENG |
.
