LENOVO PC ThinkCentre M80q Tiny - i5-10500T,8GB,256SSD,HDMI,DP,USB-C,W10P
Produkt: ThinkCentre M80q Tiny
Číslo dielu: 11DN0040CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-10500T (6C / 12T, 2.3 / 3.8GHz, 12MB) |
| Grafická karta | Integrovaná grafika Intel UHD Graphics 630 |
| Čipová súprava | Čipová súprava Intel Q470 |
| Pamäť | 1x 8 GB SO-DIMM DDR4-2666 |
| Pamäťové sloty | 2x sloty DDR4 SO-DIMM, kompatibilné s dvoma kanálmi |
| Max. Pamäť | Až 64 GB DDR4-2933 |
| Úložisko | 1x 256GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe Opal |
| Podporované úložisko | Až 2x disk, 1x 2.5" HDD + 1x M.2 2242/2280 SSD - 2.5" HDD do 1 TB - M.2 SSD až do 2 TB - Voliteľná pamäť Intel Optane, M.2 |
| Čítačka kariet | Nie |
| Optická mechanika | Nie |
| Zvukový čip | Zvuk s vysokým rozlíšením (HD), kodek Realtek ALC233VB |
| Reproduktory | 1.5Wx1 |
| Napájanie | 65W 89% adaptér |
| DIZAJN | |
| Klávesnica | Tradičná klávesnica USB, čierna, CZ/SK |
| Myš | Myš USB Calliope, čierna |
| Rozširujúce sloty | 2x M.2 sloty (1x pre WLAN, 1x pre SSD) |
| Farba | Čierna |
| Základňa | Nie |
| Klietka adaptéra | Nie |
| Žiadne skrutky podvozku | Beznástrojové skrutky podvozku |
| Prachový filter | Nie |
| Montáž VESA | Montáž VESA |
| Dizajn | Drobný (1 l) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 179 x 183 x 34.5 / 37 mm s gumovými nožičkami (7.05 x 7.2 x 1.36 / 1.5 plagátov s gumovými nožičkami) |
| Hmotnosť | 1.25 kg (2.76 libier) |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrované 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Nie |
| Predné porty | 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3.5 mm) 1x USB 3.2 Gen 2 (stále napájané a rýchle nabíjanie) 1x USB-C 3.2 Gen 1 |
| Voliteľné predné porty (nakonfigurované) | Nie |
| Zadné porty | 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI 1x DisplayPort 1x Ethernet (RJ-45) 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Voliteľné zadné porty (nakonfigurované) | Nie |
| Kábel monitora | Nie |
| BEZPEČNOSŤ A SÚKROMIE | |
| Bezpečnostný čip | Diskrétny TPM 2.0, certifikované TCG |
| Čítačka odtlačkov prstov | Bez čítačky odtlačkov prstov |
| Fyzický zámok | Bezpečnostný slot Kensington |
| Káblový zámok Kensington | Nie |
| Spínač narušenia podvozku | Spínač narušenia podvozku |
| KONTROLA | |
| Ovládanie systému | Intel vPro, DASH |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3 roky na pracovisku |
| Vrátane aktualizácie | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | EPEAT Silver ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 RoHS compliant TCO Certified 8.0 |
| Ďalšie certifikáty | Nie |
| Testy Mil-Spec | Vojenské testy MIL-STD-810H - vyhovel |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, EN/SK/ENG |
.
