LENOVO PC ThinkCentre M70s SFF-i7-10700,8GB,512SSD,DP,HDMI,Int. Intel UHD,Black,DVD,W10P,3Y Onsite
Produkt: Lenovo ThinkCentre M70s SFF
Part Number: 11EX0027CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-10700 (8C / 16T, 2.9 / 4.8GHz, 16MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Chipset | Intel H470 Chipset |
| Pameť | 1x 8GB UDIMM DDR4-2933 |
| Pameťové sloty | Four DDR4 DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 128GB DDR4-2933 |
| Úložisko | 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe Opal |
| Podporované Úložisko | Up to three drives, 1x 2.5"/3.5" HDD + 1x 2.5" HDD + 1x M.2 SSD • 2.5" HDD up to 1TB each • 3.5" HDD up to 2TB • M.2 SSD up to 2TB • Optional Intel Optane Memory, M.2 |
| Čitačka Kariet | 3-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 93 x 298 x 340 mm (3.6 x 11.7 x 13.4 inches) |
| Hmotnost | 5.3 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Nie |
| Predne porty | 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 2x USB 3.2 Gen 2 1x USB-C 3.2 Gen 1 1x microphone (3.5mm) 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Zadné porty | 1x serial (9-pin) 2x DisplayPort 1x HDMI 4x USB 2.0 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |

