LENOVO PC ThinkCentre M70q Gen 2 Tiny-i3-10105T, 8GB DDR4,256SSD,HDMI,Int. Intel UHD,čierna,W10P,3Y Onsite
Produkt: Lenovo ThinkCentre M70q Gen 2
Part Number: 11MY002PCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i3-10105T (4C / 8T, 3.0 / 3.9GHz, 6MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Chipset | Intel B560 chipset |
| Pameť | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-2666 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR4-2933 |
| Úložisko | 256GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 1x 2.5" HDD + 1x M.2 SSD • 2.5" HDD up to 1TB • M.2 SSD up to 2TB |
| Reproduktor | 1.5Wx1 |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233VB codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 179 x 182.9 x 36.5 mm with rubber feet (7.05 x 7.2 x 1.44 inches with rubber feet) |
| Hmotnost | 1.74 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel 9560 11ac, 2x2 + BT5.1 |
| Predné porty | 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x USB 3.2 Gen 2 (Always On and fast charge) 1x USB-C 3.2 Gen 1 |
| Zadné porty | 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI 1x DisplayPort 1x Ethernet (RJ-45) 2x USB 3.2 Gen 1 |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |

