LENOVO PC IdeaCentre Gaming5 14IOB6 Tower-i5-11400F,16GB,512SSD,HDMI,VGA,GeForce GTX 1650 SUPER 4GB,čierna,W11H,2Y CC
Produkt: Lenovo IdeaCentre Gaming5 14IOB6 tower
Part Number: 90RE00LTMK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-11400F (6C / 12T, 2.6 / 4.4GHz, 12MB) |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER 4GB GDDR6 |
| Chipset | Intel B560 |
| Pameť | 2x 8GB UDIMM DDR4-2933 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 UDIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR4-2933 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 1x 3.5" HDD + 1x M.2 SSD • 3.5" HDD up to 2TB • M.2 SSD up to 1TB • Optional Intel Optane Memory Integrated with SSD, M.2 |
| Čitačka kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Reproduktory | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| DESIGN | |
| Klávesnica | Nie |
| Myš | Nie |
| Rozširiteľné sloty | One PCIe 3.0 x1, full height One PCIe 3.0 x16, full height Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Farba | Raven Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 145 x 292.2 x 365 mm (5.71 x 11.5 x 14.37 inches) |
| Hmotnost | 6 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ac, 2x2 + BT5.0 |
| Predné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 2 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer and 5V@3A charging) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Zadné porty | 4x USB 2.0 1x VGA 1x HDMI 2.0 1x Ethernet (RJ-45) 1x headphone (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
