LENOVO NTB Yoga Slim 7 ProX 14IAH7-i7-12700H,14.5" 3K IPS,16GB,1TSSD,HDMI,THb,Int. Iris Xe,cam,šeda,W11H,2Y Prem
Produkt: Lenovo Yoga Slim 7 ProX 14IAH7
Part Number: 82TK0019CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-12700H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.3 / 4.7GHz, E-core 1.7 / 3.5GHz, 24MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-6000 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos, sound by Harman |
| Kamera | ToF, FHD 1080p & IR with E-privacy Camera Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 70Wh |
| Max. výdrž na baterii | Local video (1080p) playback@150nits: up to 12.9 hr |
| Napájací Adaptér | 100W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14.5" 3K (3072x1920) IPS 400nits Anti-glare, 120Hz, 100% sRGB, Low Blue Light, TÜV Eyesafe, Dolby Vision |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Ultimate Grey (Top), Cloud Grey (Keyboard cover, Bottom) |
| Materiál | Aluminium |
| Rozmery (ŠxHxV) | 328.2 x 221.4 x 15.9 mm (12.92 x 8.72 x 0.63 inches) |
| Hmotnost | 1.45 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E 11ax, 2x2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x HDMI 2.0 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 2x Thunderbolt 4 (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 2Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in (5WS0T73704), CO2 Offset 1 ton (5WS1H38504) |
