LENOVO NTB Yoga 7 16IAP7-i7-1260P,16" 2.5K WQXGA IPS touch,16GB,1TSSD,HDMI,THb,Int. Iris Xe,cam,šeda,W11H,2Y Onsite
Produkt: Lenovo Yoga 7 16IAP7
Part Number: 82QG002NCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1260P, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.1 / 4.7GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 18MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-4800 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | 4-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | 4 Stereo speakers, 3W x2 woofers and 2W x2 tweeters, Smart Amplifier (AMP), optimized with Dolby Atmos |
| Kamera | IR & 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 71Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 11.3 hr |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (2-pin, Wall-mount) |
| DESIGN | |
| Displej | 16" 2.5K WQXGA (2560x1600) IPS 400nits Glossy, 100% sRGB, DC Dimming, Low Blue Light, Dolby Vision, Touch |
| Dotyková obrazovka | 10-point Multi-touch |
| Per | Lenovo Digital Pen |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Storm Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 361.51 x 249.65 x 19.2 mm (14.23 x 9.83 x 0.76 inches) |
| Hmotnost | 1.98 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x Card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 2x Thunderbolt 4 (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 2Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in (5WS0T73704) |
