LENOVO NTB Yoga 7 15ITL5-i7-1165G7,15.6" FHD IPS touch,16GB,1TSSD,THB,Int. Intel Iris Xe,Grey,W11H,2Y CC
Produkt: Lenovo Yoga 7 15ITL5
Part Number: 82BJ00FCCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1165G7 (4C / 8T, 2.8 / 4.7GHz, 12MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 512GB M.2 2242 SSD or 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos |
| Kamera | 720p |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 71Wh |
| Max. výdrž na baterii | |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6" FHD (1920x1080) IPS 500nits Glossy, 100% sRGB, HDR 400, Dolby Vision, AGC Soda-lime Glass, Touch |
| Dotyková obrazovka | 10-point Multi-touch |
| Pero | Lenovo Digital Pen |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Slate Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 356.46 x 235.65 x 17.97-19.25 mm (14.03 x 9.27 x 0.70-0.75 inches) |
| Hmotnost | 1.9 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | 11ax, 2x2 + BT5.0 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 2Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in (5WS0T73704) |
