LENOVO NTB Yoga 7 14ACN6-AMD Ryzen 7 5800U,14" FHD IPS touch,16GB,1TSSD,Int. AMD Radeon,šeda,W11H,2Y Premier
Produkt: Lenovo Yoga 7 14ACN6
Part Number: 82N7004VCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 5800U (8C / 16T, 1.9 / 4.4GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 256GB M.2 2242 SSD or 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Reproduktory | 2 front-facing speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos, Smart AMP |
| Kamera | 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 71Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2014: 27.05 hr MobileMark 2018: 15.68 hr |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14" FHD (1920x1080) IPS 300nits Glossy, 72% NTSC, Touch |
| Dotyková obrazovka | 10-point Multi-touch |
| Pero | Lenovo Digital Pen |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Slate Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 320.4 x 214.6 x 15.68-17.7 mm (12.61 x 8.44 x 0.61-0.69 inches) |
| Hmotnost | 1.45 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6 11ax, 2x2 + BT5.0 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 2Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in (5WS0T73704) |
