LENOVO NTB V15-ITL Gen2 - i3-1115G4,15.6" FHD,8GB,512SSD,noDVD,HDMI,čítanie.pk,kamera,Intel UHD,W10H,sivá
Produkt: Lenovo V15-ITL Gen2
Číslo dielu: 82KB000GCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i3-1115G4 (2C/4T, 3.0 / 4.1GHz, 6MB) |
| Grafická karta | Integrovaná grafika Intel UHD Graphics |
| Čipová súprava | Platforma Intel SoC |
| Pamäť | 4 GB spájkovaných DDR4-3200 + 4 GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pamäťové sloty | 1x spájkovaný na základnej doske, 1x slot DDR4 SO-DIMM, kompatibilný s dvoma kanálmi |
| Max. Pamäť | Až 12 GB (4 GB spájkované + 8 GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Podporované úložisko | Až 2x disk, 1x 2.5" HDD + 1x M.2 2242 SSD - 2.5" HDD do 1 TB - M.2 2242 SSD až do 512 GB |
| Čítačka kariet | Nie |
| Optická jednotka | Nie |
| Zvukový čip | Zvuk s vysokým rozlíšením (HD), kodek Realtek ALC3287 |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 1.5W x2, Dolby Audio |
| Fotoaparát | 720p s krytom kamery |
| Mikrofón | 2x |
| Batéria | Integrovaná 38Wh |
| Max. životnosť batérie | MobileMark 2018: 5.5 hodín (38Wh) |
| Napájací adaptér | 65W adaptér (okrúhly konektor) |
| DIZAJN | |
| Zobrazenie | 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits s antireflexnou vrstvou, 45% NTSC |
| Dotykový displej | Nie |
| Klávesnica | Bez podsvietenia, EN/SK |
| Farba | Čierna |
| Povrchová úprava | Textúra |
| Materiál | PC + ABS (kryt), PC + ABS (telo) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 359.2 x 235.8 x 19.9 mm (14.14 x 9.28 x 0.78 palcov) |
| Hmotnosť | 1.7 kg (3.75 libier) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Home 64, CZ / SK / EN |
| Dodávaný softvér | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ac, 2x2 + BT5.0 |
| Štandardné porty | 1x napájací konektor 1x Ethernet (RJ-45) 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C 3.2 Gen 1 (iba prenos dát) 1x HDMI 1.4b 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3.5 mm) 1x USB 2.0 |
| BEZPEČNOSŤ A SÚKROMIE | |
| Bezpečnostný čip | Firmvér TPM 2.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Fyzický zámok | Bezpečnostný slot Kensington Nano |
| Dodatočné zabezpečenie | Kryt fotoaparátu |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2 roky v službe |
| Vrátane aktualizácie | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ErP Lot 3 Zhoda s RoHS |
| Ďalšie certifikáty | Certifikát TÜV Rheinland Low Blue Light |
.
