LENOVO NTB ThinkPad/Workstation T15p Gen 2-i7-11800H,15.6" UHD IPS,16GB,512SSD,HDMI,GeForce GTX 4GB,čierna,W10P,3Y Prem
Produkt: Lenovo ThinkPad T15p Gen 2
Part Number: 21A70005CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-11800H (8C / 16T, 2.3 / 4.6GHz, 24MB) |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6 |
| Chipset | Intel WM590 |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR4-3200 Non-ECC |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe x4 NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD up to 2TB |
| Čitačka Kariet | SD Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, Dolby Audio |
| Kamera | IR & 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 68Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 10 hr |
| Napájací Adaptér | 135W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6" UHD (3840x2160) IPS 600nits Anti-glare, HDR 400, Dolby Vision, 100% Adobe RGB |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | PC + ABS (Top), PC + ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 366.5 x 250 x 22.7 mm (14.43 x 9.84 x 0.89 inches) |
| Hmotnost | 2.07 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | GbE |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x HDMI 2.0 1x SD card reader 1x Smart card reader 1x Nano-SIM card slot (WWAN model) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier TP WS WHB (CPN) (5WS1B09494) |

