LENOVO NTB ThinkPad/Workstation T15g Gen2-i7-11800H,15.6" UHD IPS,32GB,1TSSD,HDMI,GeF. RTX 3080 16GB,čierna,W10P,3Y Prem
Produkt: Lenovo ThinkPad T15g Gen 2
Part Number: 20YS000FCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-11800H (8C / 16T, 2.3 / 4.6GHz, 24MB) |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce RTX 3080 16GB GDDR6 |
| Chipset | Intel WM590 |
| Pameť | 2x 16GB SO-DIMM DDR4-3200 Non-ECC |
| Pameťové sloty | Four DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 128GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | Up to three drives, 3x M.2 SSD • M.2 2280 SSD up to 2TB |
| Čitačka Kariet | SD Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, Dolby Atmos |
| Kamera | IR & 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 94Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 7 hr |
| Napájací Adaptér | 230W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6" UHD (3840x2160) IPS 600nits Anti-glare, 100% Adobe RGB, Dolby Vision, HDR |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | GFRP 50% (PPS695 + GF 50%, top), GFRP 50% (PA + GF 50%, bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 375.4 x 252.3 x 24.5-31.45 mm (14.24 x 9.67 x 0.96-1.24 inches) |
| Hmotnost | 2.87 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 2.5 GbE |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX210 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty |
2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) 1x HDMI 2.1 (model with Geforce RTX graphics) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier TP WS WHB (CPN) (5WS1B09494) |

