LENOVO NTB ThinkPad/Workstation P15 G2 - i7-11850H,15.6" FHD IPS,16GB,512SSD,RTX A2000 4G,TB4,HDMI,IRcam,W10P
Produkt: ThinkPad P15 G2
Číslo dielu: 20YQ000YCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-11850H (8C/16T, 2.5 / 4.8GHz, 24MB) |
| Grafická karta | NVIDIA RTX A2000 4GB GDDR6 |
| Čipová súprava | Intel WM590 |
| Pamäť | 2x 8 GB SO-DIMM DDR4-3200 Non-ECC |
| Pamäťové sloty | 4x sloty DDR4 SO-DIMM, dvojkanálové |
| Max. Pamäť | Až 128 GB |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe Opal2 |
| Podporované úložisko | Až 3x M.2 disky SSD 2280, každý s kapacitou až 2 TB |
| Čítačka kariet | Čítačka kariet SD |
| Optická jednotka | Nie |
| Zvukový čip | Zvuk s vysokým rozlíšením (HD), kodek Realtek ALC3306 |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, zvukový systém Dolby Atmos |
| Fotoaparát | 720p + IR so zaslepením |
| Mikrofón | 2x |
| Batéria | Integrovaná 94Wh |
| Max. životnosť batérie | MobileMark 2018: 9 hod JEITA 2.0: 11.5 hodín |
| Napájací adaptér | 170W Slim Tip 3-pin |
| DIZAJN | |
| Zobrazenie | 15.6" FHD (1920x1080) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, Dolby Vision |
| Dotykový displej | Nie |
| Kalibrácia farieb | Továrenská kalibrácia farieb pre panely UHD |
| Klávesnica | Podsvietenie, SK/SK |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Kryt: GFRP 50% (PPS695 + GF 50%) Teleso: GFRP 50% (PA + GF 50%) |
| Perie | Nie |
| Rozmery (ŠxHxV) | 375.4 x 252.3 x 24.5-31.45 mm (0.96-1.24 plagátov) |
| Hmotnosť | 2.87 kg (6.05 libier) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, EN/SK/ENG |
| Dodávaný softvér | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 2.5 GbE |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX210 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| WWAN | WWAN rozšíriteľná na LTE |
| Karta SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Štandardné porty | - 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora prenosu dát, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4a) - 1x bezpečnostná zásuvka - 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45) - 1x USB-C 3.2 Gen 2 (podpora prenosu dát, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4) - 2x USB 3.2 Gen 1 (1x stále napájané) - 1x HDMI 2.1 (HDMI 2.0 pre modely s NVIDIA T1200) - 1x čítačka kariet SD - 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3.5 mm) |
| Voliteľné porty (nakonfigurované) | 1x čítačka kariet SmartCard 1x slot na kartu Nano-SIM (modely WWAN) |
| Kábel monitora | Nie |
| BEZPEČNOSŤ A SÚKROMIE | |
| Čítačka kariet SmartCard | Čítačka kariet SmartCard |
| Bezpečnostný čip | Diskrétny TPM 2.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Dotykový štýl, Match-on-Chip |
| Fyzický zámok | Bezpečnostný slot Kensington |
| Dodatočné zabezpečenie | Kryt fotoaparátu |
| KONTROLA | |
| Ovládanie systému | Intel vPro, DASH |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3 roky v službe |
| Vrátane aktualizácie | 3 roky Premier Onsite |
| PRÍSLUŠENSTVO | |
| Vrátane príslušenstva | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Zhoda s RoHS |
| Testy Mil-Spec | Vojenský test MIL-STD-810H - vyhovel |
| Certifikácia ISV | Navštívte www.thinkworkstations.com/isv-certifikáty/ |
.

