LENOVO NTB ThinkPad/Workstation P14s G2 Ryzen7PRO 5850U,14" FHD,16GB+32G,512SSD,HDMI,Int. AMD Radeon,čierna,3Y CC
Produkt: Lenovo ThinkPad P14s Gen 2
Part Number: 21A0S07R00
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 PRO 5850U Processor (1.90 GHz up to 4.40 GHz) |
| Grafická Karta | Integrated Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 16 GB DDR4-3200MHz (Soldered) + 32 GB DDR4-3200MHz (SoDIMM) |
| Pameťové sloty | - |
| Max. Pameť | - |
| Úložisko | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe TLC Opal |
| Podporované Úložisko | - |
| Čitačka Kariet | Smart Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | - |
| Reproduktory | - |
| Kamera | 720P HD IR/RBG Hybrid with Array Microphone |
| Mikrofon | Array |
| Bateria | 3 Cell Li-Polymer 50Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 65W AC Adapter Slim (3pin) - EU (USB Type C) |
| DESIGN | |
| Displej | 14" FHD (1920 x 1080), IPS, Anti-Glare, Non-touch, 300 nits |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | - |
| Rozmery (ŠxHxV) | - |
| Hmotnost | - |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | - |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Wired Ethernet |
| WLAN + Bluetooth | - |
| Standartné porty | - |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3 Year Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | - |
