LENOVO NTB ThinkPad/Workstation P14s AMD G2 - Ryzen7 5850U,14" UHD IPS HDR,32GB,1TBSSD,LTE,camIR,W10P
Produkt: ThinkPad P14s AMD G12
Číslo dielu: 21A00056CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO 5850U (8C / 16T, 1.9 / 4.4GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická karta | Integrovaná grafika AMD Radeon |
| Čipová súprava | Platforma AMD SoC |
| Pamäť | 16 GB spájkovaných DDR4-3200 non-ECC + 16 GB SO-DIMM DDR4-3200 non-ECC |
| Pamäťové sloty | 1x spájkovaný na základnej doske, 1x slot DDR4 SO-DIMM, kompatibilný s dvoma kanálmi |
| Max. Pamäť | až 48 GB (16 GB spájkovaných + 32 GB SO-DIMM) |
| Úložisko | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2 |
| Podporované úložisko | 1x disk, až 2 TB M.2 2280 SSD |
| Čítačka kariet | Čítačka MicroSD |
| Optická jednotka | Nie |
| Zvukový čip | Zvuk s vysokým rozlíšením (HD), kodek Realtek ALC3287 |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Fotoaparát | 720p + IR s krytom kamery |
| Mikrofón | 2x |
| Batéria | Integrovaná 50Wh |
| Max. životnosť batérie | MobileMark 2018: 12.5 hod JEITA 2.0: 15.8 hodín (nečinnosť, 150 nitov) |
| Napájací adaptér | 65W USB-C 3-pin |
| DIZAJN | |
| Zobrazenie | 14" UHD (3840x2160) IPS 500nitov proti odleskom, HDR 400, Dolby Vision, 100% DCI-P3 |
| Dotykový displej | Nie |
| Klávesnica | Podsvietenie, SK/SK |
| Farba | Čierna |
| Materiál | PPS / 50% GF (kryt), PC + ABS / Talc15 + horčíková zliatina (kryt klávesnice), PA / 50% GF (telo) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 329 x 227 x 17.9 mm (12.95 x 8.94 x 0.70 palcov) |
| Hmotnosť | 1.55 kg (3.41 libier) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, EN/SK/ENG |
| Dodávaný softvér | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Mediatek MT7921 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| WWAN | Quectel EM120R-GL s integrovanou eSIM (LTE) |
| Karta SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Štandardné porty | 1x bočný dokovací konektor 2x USB 3.2 Gen 1 (1x stále napájaný) 1x bezpečnostný otvor 2x USB-C 3.2 Gen 2 (prenos dát, podpora Power Delivery a DisplayPort) 1x Ethernet (RJ-45) 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3.5mm) 1x čítačka kariet microSD 1x HDMI 2.0 |
| Voliteľné porty | 1x čítačka kariet SmartCard 1x slot na kartu Nano-SIM (modely WWAN) |
| Kábel monitora | Nie |
| BEZPEČNOSŤ A SÚKROMIE | |
| Čítačka kariet SmartCard | Čítačka kariet SmartCard |
| Bezpečnostný čip | Diskrétny TPM 2.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Dotykový štýl, Match-on-Chip |
| Fyzický zámok | Bezpečnostný slot Kensington |
| Dodatočné zabezpečenie | IR kamera pre Windows Hello Nálepka s kamerou |
| Ovládateľnosť | |
| Ovládanie systému | Spravovateľnosť produktu AMD Pro |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3 roky v službe |
| Vrátane aktualizácie | 3 roky Premier Onsite |
| PRÍSLUŠENSTVO | |
| Vrátane príslušenstva | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Zhoda s RoHS |
| Testy Mil-Spec | Vojenský test MIL-STD-810H - vyhovel |
| Certifikácia ISV | Navštívte www.thinkworkstations.com/isv-certifikáty/ |
.

