LENOVO NTB ThinkPad X1 Fold Gen 1-i5-L16G7,13.3" QXGA OLED touch,8GB,512SSD,Int. Intel UHD,Cam,Black,W11P,3Y CC
Produkt: Lenovo ThinkPad X1 Fold Gen 1
Part Number: 20RL001LCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-L16G7 (5C / 5T, 1.4 / 3.0GHz, 4MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered LPDDR4x-4266, POP Memory |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 8GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 1W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | IR & 5.0MP |
| Mikrofon | 4x, Array |
| Bateria | Integrated 50Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 8.5 hr |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3" QXGA (2048x1536) OLED 300nits, Foldable |
| Dotyková obrazovka | 10-point Multi-touch |
| Pero | Lenovo Mod Pen |
| Klávesnica | Lenovo Fold Mini Keyboard, English (UK) |
| Farba | Black |
| Materiál | Magnesium Alloy + Authentic Leather |
| Rozmery (ŠxHxV) | Folded: 158 x 235.6 x 27.8 mm (6.22 x 9.28 x 1.09 inches) Unfolded: 299 x 235.6 x 11.3 mm (11.77 x 9.28 x 0.44 inches) |
| Hmotnost | 0.999 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (Adapter Needed) |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX200 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 2x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.2) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier Support with Courier/Carry-in upgrade from 3Y Courier/Carry-in (5WS1A40292) |

