LENOVO NTB ThinkPad T14s Gen 2-i7-1165G7,14" FHD IPS,16GB,512SSD,HDMI,Int. Iris Xe Graphics,Cam,čierna,W10P,3Y Onsite
Produkt: Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 (Intel)
Part Number: 20WM01HVCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1165G7 (4C / 8T, 2.8 / 4.7GHz, 12MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe x4 NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 256GB M.2 2242 SSD or 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Smart Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | IR & 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 14.5 hr |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14" FHD (1920x1080) Low Power IPS 400nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Villi Black |
| Materiál | CF Hybrid (Top), Magnesium (Keyboard Cover), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 327.5 x 224 x 16.14 mm (12.89 x 8.82 x 0.64 inches) |
| Hmotnost | 1.28 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (Adapter Needed) |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x Side docking connector 1x USB 3.2 Gen 1 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x HDMI 2.0 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, carry in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 3Y Courier/Carry-in (5WS0A23006), Co2 Offset 0.5 ton (CPN) (5WS0Z74930), 1Y Premier Support TP Main/TP Halo WHB (CPN) (5WS1B38516) |

