LENOVO NTB ThinkPad T14 Gen 2-AMD Ryzen 5 PRO,14" FHD IPS,8GB,512SSD,HDMI,Int. AMD Radeon,Cam,čierna,W10P,3Y Onsite
Produkt: Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 (AMD)
Part Number: 20XK007ACK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 5 PRO 5650U (6C / 12T, 2.3 / 4.2GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 40GB (8GB soldered + 32GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe x4 NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 256GB M.2 2242 SSD or 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | MicroSD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | IR & 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 50Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 13.0 hr |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14" FHD (1920x1080) Low Power IPS 400nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | PPS / 50% GF (Top), PC + ABS / Talc15 + Magnesium Alloy (Keyboard Cover), PA / 50% GF (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 329 x 227 x 17.9 mm (12.95 x 8.94 x 0.70 inches) |
| Hmotnost | 1.46 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | RTL8852AE 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x Side docking connector 2x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) 1x Ethernet (RJ-45) 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader 1x HDMI 2.0 |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 3Y Courier/Carry-in (5WS0A23006), Co2 Offset 0.5 ton (CPN) (5WS0Z74930), 1Y Premier from 3Y Depot (CPN) (5WS1B38516) |

