LENOVO NTB ThinkPad L15 G3 - i5-1235U,15.6" FHD IPS,16GB,512SSD,HDMI,THb,Int. Intel UHD,cam,čierna,W11P,3Y Onsite
Produkt: Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 (Intel)
Part Number: 21C30017CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1235U, 10C (2P +8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | MicroSD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | IR & 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Thunder Black |
| Materiál | PC + ABS (Top), PC + ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 360.2 x 237 x 19.93 mm (14.18 x 9.33 x 0.78 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.76 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 DG Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) 1x Thunderbolt 4 / USB 4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x microSD card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 1Y Premier TP Main WHB (CPN) (5WS1B09491), 3Y Onsite from 1Y Depot WHB (CPN) (5WS1E19064) |
