LENOVO NTB ThinkPad L14 G3 - i7-1255U,14" FHD,16GB,1TBSSD,HDMI,IR+FHDcam,LTE,W11P
Produkt: ThinkPad L14 G3
Číslo dielu: 21C1002JCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1255U, 10C (2P +8E) / 12T, jadro P 1.7 / 4.7GHz, E-core 1.2 / 3.5GHz, 12 MB |
| Grafická karta | Integrovaná grafika Intel UHD Graphics |
| Čipová súprava | Platforma Intel SoC |
| Pamäť | 1x 16 GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pamäťové sloty | 2x sloty DDR4 SO-DIMM, kompatibilné s dvoma kanálmi |
| Max. Pamäť | Až 64 GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal2 |
| Podporované úložisko | Jeden disk, až 1 TB M.2 2242 SSD |
| Čítačka kariet | Čítačka MicroSD |
| Optická jednotka | Nie |
| Zvukový čip | Zvuk s vysokým rozlíšením (HD), kodek Realtek ALC3287 |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio Premium |
| Fotoaparát | IR a FHD 1080p s ochranou súkromia |
| Mikrofón | 2x |
| Batéria | Integrovaná 57Wh |
| Napájací adaptér | 65W USB-C |
| DIZAJN | |
| Zobrazenie | 14" FHD (1920x1080) IPS 250nits proti odleskom |
| Dotykový displej | Nie |
| Klávesnica | Podsvietenie, CZ/SK |
| Farba | Čierna |
| Materiál | PC + ABS (kryt), PC + ABS (telo) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 325.4 x 217 x 19.83 mm (12.81 x 8.54 x 0.78 palcov) |
| Hmotnosť | od 1,39 kg (3.56 libier) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, EN/SK/ENG |
| Dodávaný softvér | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| WWAN | Quectel EM05-G |
| Karta SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Štandardné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C 3.2 Gen 1 (podpora prenosu dát Power Delivery 3.0 aa DisplayPort 1.4) 1x čítačka kariet microSD 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora prenosu dát Power Delivery 3.0 aa DisplayPort 1.4) 1x USB 3.2 Gen 1 (stále napájaný) 1x HDMI, až 4K/60Hz 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3.5 mm) |
| Voliteľné porty (nakonfigurované) | 1x čítačka kariet SmartCard 1x slot na kartu Nano-SIM (modely WWAN) 1x Ethernet (RJ-45) |
| BEZPEČNOSŤ A SÚKROMIE | |
| Čítačka kariet SmartCard | Áno |
| Bezpečnostný čip | Diskrétny TPM 2.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Dotykový štýl |
| Fyzický zámok | Bezpečnostný slot Kensington |
| Dodatočné zabezpečenie | IR kamera pre Windows Hello Nálepka s kamerou |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1 rok v službe |
| Zahrnutá aktualizácia | 3 roky na mieste, upgrade z 1 roka v prevádzke (5WS0A14086) + 1. rok Premier Na mieste |
| CERTIFIKÁCIE | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 8.0 TCO EPEAT Gold Zhoda s RoHS ErP Lot3 |
| Testy Mil-Spec | Vojenský test MIL-STD-810H - úspešný |
.
