LENOVO NTB ThinkBook 16p G2 ACH - Ryzen9 5900HX,16" FHD+ IPS,32GB,1TBSSD,RTX3060 6GB,USB-C,W11P
Produkt: ThinkBook 16p Gen2 ACH
Číslo dielu: 20YM004MCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 9 5900HX (8C/16T, 3.3 / 4.6GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická karta | NVIDIA GeForce RTX 3060 6 GB GDDR6 |
| Čipová súprava | Platforma AMD SoC |
| Pamäť | 16 GB spájkovaných DDR4-3200 + 16 GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pamäťové sloty | 1x spájkovaný na základnej doske, 1x slot DDR4 SO-DIMM, kompatibilný s dvoma kanálmi |
| Max. Pamäť | Až 32 GB (16 GB spájkovaných + 16 GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložisko | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Podporované úložisko | Až 2x disk, 2x M.2 SSD - M.2 2280 SSD až do 1 TB |
| Čítačka kariet | čítačka kariet 4 v 1 |
| Optická jednotka | Nie |
| Zvukový čip | Zvuk s vysokým rozlíšením (HD), kodek Realtek ALC3306 |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, značka HARMAN |
| Fotoaparát | 1080p s ThinkShutter |
| Mikrofón | 2x |
| Batéria | Integrovaná 71Wh |
| Max. životnosť batérie | MobileMark 2014: 6.9 hodín |
| Napájací adaptér | 230W typ Slim |
| DIZAJN | |
| Zobrazenie | 16" WQXGA (2560x1600) IPS 400 nitov Proti odleskom, 100% sRGB, Dolby Vision |
| Dotykový displej | Nie |
| Kalibrácia obrazu | Továrenská kalibrácia farieb |
| Klávesnica | Podsvietenie, SK/SK |
| Farba | Minerálna sivá |
| Povrchová úprava | Pieskované eloxovanie |
| Materiál | Hliník (kryt), hliník (telo) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 356 x 252 x 16.3-19.9 mm (14.02 x 9.92 x 0.64-0.78 palcov) |
| Hmotnosť | 1.99 kg (4.39 libier) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, EN/SK/ENG |
| Dodávaný softvér | Skúšobná verzia balíka Office |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Štandardné porty | 1x napájací konektor 1x čítačka pamäťových kariet 2x USB 3.2 Gen 2 (1x stále napájaný) 2x USB-C 3.2 Gen2 (podpora prenosu dát, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4) 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3.5 mm) |
| BEZPEČNOSŤ A SÚKROMIE | |
| Bezpečnostný čip | Firmvér TPM 2.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Dotyk |
| Fyzický zámok | Bezpečnostný slot Kensington |
| Dodatočné zabezpečenie | Kryt fotoaparátu ThinkShutter |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3 roky služby |
| Vrátane aktualizácie | 1 rok Premier Onsite |
| Príslušenstvo | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 8.0 Kartón s certifikátom FSC ErP Lot 3 Zhoda s RoHS |
| Ďalšie certifikáty | TÜV Rheinland Eyesafe Display |
| Testy Mil-Spec | MIL-STD-810H - vyhovel |
.
