LENOVO NTB ThinkBook 15p G2 ITH-i5-11400H,15.6" FHD IPS,16GB,512SSD,HDMI,THb,GeForce GTX 1650 4GB,Cam,Grey,W11P,2Y CC
Produkt: Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH
Part Number: 21B1002ACK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-11400H (6C / 12T, 2.7 / 4.5GHz, 12MB) |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6 |
| Chipset | Intel HM570 |
| Pameť | 2x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR4-3200 offering |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 512GB • M.2 2280 SSD up to 1TB |
| Čitačka Kariet | 4-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio, Harman Speakers |
| Kamera | 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | Local video (1080p) playback: 7.5 hr |
| Napájací Adaptér | 135W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Storm Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 359 x 249.5 x 19.9 mm (14.13 x 9.82 x 0.78 inches) |
| Hmotnost | 1.9 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x Power connector 1x Card reader 1x Ethernet (RJ-45) 1x USB 3.2 Gen 2 1x USB 3.2 Gen 1 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x HDMI 2.0 |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 1Y Premier TP Entry WHB (CPN) (5WS1B09493), 3Y Depot from 1Y Depot (CPN) (5WS1B90058) |

