LENOVO NTB ThinkBook 13x ITG-i5-1130G7,13.3" WQXGA IPS,16GB,512SSD,THb,Int. Iris Xe,Grey,W11P,2Y CC
Produkt: Lenovo ThinkBook 13x ITG
Part Number: 20WJ004DCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1130G7 (4C / 8T, 1.8 / 4.0GHz, 8MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 256GB M.2 2242 SSD or 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos, Harman Speakers |
| Kamera | 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 4x, Array |
| Bateria | Integrated 53Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 12.6 hr |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3" WQXGA (2560x1600) IPS 400nits Glossy, 100% sRGB, Glass |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Storm Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Magnesium-aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 298 x 209 x 12.9 mm (11.73 x 8.23 x 0.51 inches) |
| Hmotnost | 1.13 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 1Y Premier TP Entry WHB (CPN) (5WS1B09493), 3Y Depot from 1Y Depot (CPN) (5WS1B90058) |

