LENOVO NTB Legion 5 15ACH6H-AMD Ryzen 7 5800H,15.6" WQHD IPS,16GB,1TSSD,HDMI, GeForce RTX 3060 6GB,Modrá,BEZ OS,2Y CC
Produkt: Lenovo Legion 5 15ACH6H
Part Number: 82JU017ACK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 5800H (8C / 16T, 3.2 / 4.4GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6, Boost Clock 1425 / 1702MHz, TGP 130W |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 2x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR4-3200 offering |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 512GB • M.2 2280 SSD up to 1TB |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Nahimic Audio |
| Kamera | 720p with E-camera Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 80Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 9.2 hr (80Wh) |
| Napájací Adaptér | 300W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6" WQHD (2560x1440) IPS 300nits Anti-glare, 165Hz, 100% sRGB, Dolby Vision, Free-Sync, G-Sync, DC dimmer |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | 4-Zone RGB Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Phantom Blue (Top), Shadow Black (Bottom) |
| Materiál | PC + ABS (Top), PC + ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 362.56 x 260.61 x 22.5-25.75 mm (14.27 x 10.26 x 0.89-1.01 inches) |
| Hmotnost | 2.4 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Nie |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ax, 2x2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 3x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer and DisplayPort 1.4) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.4) 1x HDMI 2.1 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | <= 3 Months Premium Care (5WS1E21226) |
