LENOVO LCD ThinkVision T27h-2L-27" IPS,matný,16:9,2560x1440,178/178,6ms,350cd,1000:1,HDMI,DP,USB-C,USB Hub,VESA,Pivot,3r
Produkt: LENOVO ThinkVision T27h-2L
Part Number: 62B1GAT2EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | TN |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27" |
| Optimálne rozlišenie | 2560x1440 |
| Oblasť sledovania | 596.74x335.66 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 6 ms |
| Jas | 350cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° horizontálny, 178° vertikálny |
| Rozmery | 614.0 x 564.4 x 208.0 mm |
| Hmotnosť | 7,6 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1 x USB Type-C1 Gen1 (DP 1.2 Alt Mode) 1 x HDMI 1.4 1 x DP 1.2 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 35° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 122 W max, (23W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Interný |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |

