LENOVO LCD ThinkVision S22e-20 21.5" 3-side VA,matný,16:9,1920x1080,178° / 178°,6ms,250 cd/m2,3000:1,VGA,HDMI,VESA
Produkt: LENOVO LCD C22-20
Part Number: 62A7KAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | VA |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 21.5" |
| Optimálne rozlišenie | 1920 x 1080 |
| Oblasť sledovania | 476.06 mm x 267.79 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 6 ms |
| Jas | 250cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 75 Hz (pouze pro vstup HDMI) |
| Kontrastný pomer | 3000:1 |
| Uhol sledovania | 90° horizontálny, 65° vertikálny |
| Rozmery | 173.1 x 405.1x 489.3 mm |
| Hmotnosť | 3,14 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1 x HDMI 1.4 a 1 x VGA |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | Yes, by Nano VESA Mount |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 19 W max, (15W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,3 W |
| Napájanie | Interní (není externí adaptér jako zdroj napájení), Střídavý proud 100-240 V, 47-63 Hz W |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |

