LENOVO LCD E27q-20 - 27”,IPS,matný,16:9,2560x1440,178/178,4ms,300cd/m2,1000:1,HDMI,DP,Pivot,repro,VESA
style>
#lenovo {
font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;
border-collapse: collapse;
width: 75%;
}
#lenovo td, #customers th {
border: 1px solid #ddd;
padding: 8px;
}
#lenovo tr:nth-child(even){background-color: #f2f2f2;}
#lenovo tr:hover {background-color: #ddd;}
#lenovo th {
padding-top: 12px;
padding-bottom: 12px;
text-align: left;
background-color: #E21B52;
color: white;
}
| ThinkVision E27q-20 | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27" |
| Zobrazovací oblast | 596.7x335.7 mm |
| Penel | IPS |
| Poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení | 2560x1440 |
| Rozteč pixelů | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Dot/ Pixel na palec | 108 dpi |
| Pozorovací úhly (H / V) | 178 / 178 |
| Odezva | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Obnovovací frekvence | 75 Hz |
| Svítivost | 350 nits |
| Kontrast (poměr) | 1000:1 |
| Barevný Gamut | 99% sRGB |
| Matný | Ano |
| Vstupy | HDMI, DP |
| USB Port | Ne |
| Kamera | Ne |
| Mikrofon | Ne |
| Reproduktory | 2x 2W |
| Spotřeba energie (Typická / Maximální) | 30W / 40W |
| Napájecí Adaptér | Integrovaný |
| Podstavec | Naklonění, otočení, Pivot, stojan pro nastavení výšky |
| Barva | Černá |
| Šířka ráměčku | 2 mm |
| Rozměry se stojanem (VxŠxH) | 574.0x613.6x220.0 mm |
| Hmotnost (se stojanem) | 14.6 lbs / 6.6 kg |
| Kabel Monitoru | HDMI |
| ENERGY STAR | Ano |
| TCO | TCO 8.0 |
| EPEAT | Silver |
| Low Blue Light / Eye Comfort / Eyesafe Display | Low Blue Light (Hardware), Eye Comfort, Eyesafe |
| Základní záruka | 3 roky |
| Podpora operačního systému | Podpora Windows 7, Windows 10 |
