GIGABYTE LCD - 31,5" herný monitor M32QC QHD, 2560 x 1440, 165Hz, 3000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI 2.0, 1xDP, 1xUSB-C, VA
Herný monitor M32QC
- Monitor je ako neviditeľný hráč často podceňovaný. Pravdou je, že monitory tvoria synergický efekt a prinášajú najlepší výkon komponentov PC. Herné monitory GIGABYTE ponúkajú najvyššie špecifikácie a kvalitu, používatelia si môžu skutočne vychutnať špičkový výkon bez potreby extravagancie.
- Podpora technológie adaptívnej synchronizácie
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Veľkosť panela (uhlopriečka) | 31.5" VA 1500R |
| Zobrazovacia plocha displeja (HxV) | 697.34 * 392.26 mm |
| Podsvietenie panela/typ | Typ hrany |
| Povrch displeja (bez odleskov/odleskov) | Neodlesky |
| Sýtosť farieb | 94 % DCI-P3 / 123 % sRGB |
| Skutočné rozlíšenie | 2560 x 1440 (QHD) |
| Rozstup pixelov (H x V) | 0.2724*0.2724 |
| Jas (Max.) | 350 cd/m2 (TYP) |
| Kontrastný pomer (max.) | 3000:1 |
| Uhol pohľadu | 178°(H)/178°(V) |
| Farby displeja | 8 bitov |
| Čas odozvy | 1ms MPRT |
| Obnovovacia frekvencia (Max.) | 165Hz/OC 170Hz |
| HDR | displej VESA HDR400 |
| bez blikania | áno |
| hBR3 | nEUPLATŇUJE SA |
| vstupný signál | 2 x HDMI 2.0 1 x Displayport 1.2 (s možnosťou HDR) 1 x USB Type-C (alternatívny režim; upstream port; Power Delivery do 18 W) 2 x USB 3.0 Downstream porty 1 x USB 3.0 Upstream port 1 x konektor pre slúchadlá |
| reproduktor | nEUPLATŇUJE SA |
| jedinečné vlastnosti | oSD Sidekick Aim Stabilizer Sync Black Equalizer Dashboard Crosshair Timer Counter PiP/PbP Eagle Eye Auto-Update KVM 6 Axis Color Control Smart OD |
| Typ napájania | napájací adaptér |
| Maximálny vstup striedavého prúdu | 90W |
| Režim úspory energie | < 0.5 W |
| Režim vypnutia | < 0.3 W |
| Napätie | 19 VDC 4.74A |
| Náklon (uhol) | -5°~+20° |
| otáčanie (uhol) | nEUPLATŇUJE SA |
| pivot (uhol/smer) | nEUPLATŇUJE SA |
| Nastavenie výšky (mm) | 100 |
| Montáž na stenu VESA (mm) | 100*100 |
| Zámok Kensington | áno |
| Fyzikálne. Rozmery so stojanom (Š x V x H) | 710.5*552.2*234.8 mm |
| Fyzikálne. Rozmery bez stojana (Š x V x H) | 710.5*423.3*102.8 mm |
| Rozmery boxu (Š x V x H) | 860*555*190 mm |
| Čistá hmotnosť so stojanom (Esti.) | 7.8 kg |
| čistá hmotnosť bez podstavca (Esti.) | 5.5 kg |
| Hrubá hmotnosť (Esti.) | 11.21 kg |
| Príslušenstvo | napájací kábel/HDMI kábel/DP kábel/USB kábel/QSG/záručná karta |
.
