LENOVO PC IdeaCentre AIO 3 27IAP7-27" FHD IPS,i5-1240P,16GB,512SSD,HDMI,Int. Iris Xe,cam,biela,W11H,2Y CC
Produkt: IdeaCentre AIO 3 27IAP7
Part Number: F0GJ003GCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1240P, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 1.7 / 4.4GHz, E-core 1.2 / 3.3GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 2x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 16GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 1x 2.5" HDD + 1x M.2 SSD • 2.5" HDD up to 1TB • M.2 SSD up to 1TB |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256 codec |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Kamera | 5.0MP |
| Mikrofon | Dual |
| Napájací Adaptér | 90W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 27" FHD (1920x1080) IPS 250nits |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, White, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, White |
| Farba | White |
| Rozmery (ŠxHxV) | 613.1 x 200 x 472.91 mm (24.14 x 7.87 x 18.62 inches) |
| Hmotnost | 8.82 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ac, 2x2 + BT5.0 |
| Standartné porty | 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
